Lékař - Psychiatr

Pragma - personální agentura

Místo práce
Přerov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce lékaře na moderním pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Nabízíme nadstandardní platové podmínky
5 týdnů dovolené
benefity nař.: sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
k dispozici bazén, sauna, posilovna
Umožňujeme a hradíme další odborné vzdělávání, jazykové vzdělávání a  psychoterapeutické výcviky
flexibilní pracovní dobu, pouze denní směny, víkendy volné
plný úvazek, ale i zkrácený úvazek od 0,2 – 1,0
ubytování zajištěno
příspěvek na dojíždění

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

moderní pracoviště i s Denním stacionářem a Centrem duševního zdraví

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

kvalifikované lékaře s atestací a praxí
lékaře bez atestace alespoň se zahájeným specializačním kmenem
čerstvého absolventa vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3645967  Datum zveřejnění: 28.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc