Koordinátor/ka projektů

Pragma - personální agentura

Místo práce
Přerov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 55 000 Kč/měsícdle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Budeš řídit projekty v oblasti implementace a správy podnikového informačního systému, který je klíčovým produktem naší společnosti.
Budeš spojovacím článkem mezi odděleními, která spolupracují na realizaci projektu.
Čeká Tě spolupráce s kolegy napříč naší firmou, a také s realizačními týmy našich zákazníků.
Konkrétně to znamená:
- řídit projekty v oblasti služeb, IT a informačních systémů
- ve spolupráci se zákazníky plánovat a organizovat projektové postupy a klíčové procesy
- tvořit plány a rozpočty zakázek (znalost MS Project je výhodou, případně naučíme)
- být schopen řídit zdroje projektu, přidělovat kapacitu člen týmu do zakázky, operativně řídit lidi v multiprojektovém prostředí
- spolupracovat s partnerskými firmami (subdodavateli) na realizaci zakázek
- mapovat rizika projektu, navrhovat a realizovat jejich řešení 2 / 2
- spolupracovat s dalšími členy týmu při čtení a kontrole návrhů řešení pro zákazníky
- spolupracovat s obchodním týmem na tvorbě nabídky a smlouvy, tvořit projektovou dokumentaci
- rozpoznávat a řešit rizika projektu
- číst a kontrolovat návrhy řešení pro zákazníky
- úzce spolupracovat se svým koučem a pravidelně dávat i přijímat zpětnou vazbu v týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás získáš:
zajímavou a zodpovědnou práci díky rozmanitosti našich zákazníků
zaškolení v oblasti IT a informačních systémů a velký prostor pro získávání nových zkušeností
přátelský kolektiv a kolegy, kteří Ti pomohou během zaškolení, při dalším rozvoji
profesní rozvoj
spoustu benefitů
firemní automobil
dobré platové podmínky

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

česká IT společnost zabývající se vývojem, implementací a správou komplexních podnikových informačních systémů (ERP)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme:
- schopnost řídit tým a dovést projekt k úspěšnému předání
- kolegu, který je týmový hráč, dobrý koordinátor a formovač týmu
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- pečlivost, odpovědnost a samostatnost
- logické myšlení, proaktivní přístup, schopnost empatie a naslouchání
- zkušenosti z oblasti organizování, koordinování a plánování projektů (min. 2 roky)
- zkušenosti a znalost firemních procesů (zejména obchodních a výrobních společností)
- dobrou znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook), výhodou je znalost MS Project
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3646663  Datum zveřejnění: 21.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 55 000 Kč/měsícdle zkušeností