Sklad - obsluha logistického vláčku - 28000,- / svoz z Přerova

Pragma - personální agentura

Místo práce
Přerov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 28 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha logistického vláčku
- zásobování výrobní linky materiálem - odvozem a naskladněním hotových výrobků

Požadujeme:
- průkaz na VZV
- řidič sk. B
- práce ve 3 směnném provozu - Po-Pá

Zaměstnanecké výhody, benefity

- finanční ohodnocení - 140,-/hod
- docházkový bonus
- SVOZ z Přerova do Prostějova a zpět - ZDARMA !!!
- možnost ubytování - pro uchazeče nad 50km od Prostějova
- týdenní zálohy
- místo výkonu práce - Prostějov!!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 551

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pozice - obsluha logistického vláčku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3659310  Datum zveřejnění: 12.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 28 000 EUR/měsíc