Operátor výroby 140kč/+ubytování+bonusy+příspěvky

Pragma - personální agentura

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
140 - 150 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadavky:
Pracovitý, zodpovědný, spolehlivý, minimální vzdělání základní, manuální zručnost

12 hodinová směna, krátký - dlouhý týden
Krátký týden ST - ČT
Dlouhý týden PO+ÚT+PÁ+SO+NE

Práce v automobilovém průmyslu, přemisťování stabilizátorů nebo pružin, navěšování kusu na háčky apod., kontrola výrobků, břemena 3 kg a více ale vhodné i pro ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
✔️Mzda 140 kč/h včetně zákonných příplatků.

✔️Příspěvěk na ubytování nebo dojíždění 2500 Kč na ruku měsíčně.

✔️Odměny 500-1000 Kč na ruku

✔️Možnost záloh týdně

✔️Neomezeně dělat přesčasy

V případě zájmu volat: 730 894 711
Zaslat životopis: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Manuálně zručný, pracovitý, spolehlivý,

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3665977  Datum zveřejnění: 3.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 140 - 150 Kč/hod.