Zámočník (lakovňa) slaný: po zaučení až 175 Kč/hod. aj bez zváračského preukazu

Pragma - personální agentura

Miesto práce
Slaný, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5,7 - 6,8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba korieb a podvozkov na nákladné automobily, práca so silikónom, hydraulikou (čistenie guličiek..)
3-smenná prevádzka, možnosť dohody na turnusy 12hod.

Prosím zašlite nám aj Váš životopis, inak nebudete zaradený do náboru! Ďakujeme.

Mzda 165Kč/hod. po zaučení AŽ 175kč/hod.
Príspevok na ubytovanie 3000kč alebo ZDARMA po odpracovaní 185 hod. v mesiaci
Možnosť záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca pre firmu Meiller

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automotive

manuálna zručnosť
prax
ZÁKLADY PRÁCE SO SILIKÓNOM
znalosť výkresovej dokumentácie - NETREBA mať zváračský preukaz

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3719724  Datum zveřejnění: 18.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 5,7 - 6,8 EUR/hod.