Práca bez praxe, vhodná aj pre páry!! Operátor/ka výroby - zabezpečené ubytovanie, nástup okamžite

Pragma - personální agentura

Miesto práce
Prostějov, Česko
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na výrobnej linke, manipulácia s materiálom
- výroba stabilizátorov (SBS) alebo pružín (ITSW).
- 12 hod. smeny, denná/nočná; krátky/dlhý týždeň (krátky týždeň ST + ŠT, dlhý PO + UT + PIA + SO + NE).
Práca je vhodná aj pre ženy, ale je fyzicky náročná s bremenom cca 3 – 9kg.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: +421 944 564 619

- mzda 6,5 EUR/hod.
- zaistené ubytovanie alebo možnosť využiť príspevok na dochádzanie
- možnosť týždenných záloh po odpracovaní týždňa alebo 50 hod.
- prax nie je potrebná, všetko ukážeme/vysvetlíme
- príjemný kolektív, čisté prostredie
- práca v stabilnej firme

Informácie o výberovom konaní

Záujemci, volajte
+421 949 310 803
alebo píšte na e-mail
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca pre nemeckú firmu Mubea.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automotive

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- minimálne vyučenie
- pracovitosť, spoľahlivosť

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3722360  Datum zveřejnění: 23.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 000 - 1 100 EUR/mesiac