TOP- 28 000,- čištění lisovacích nástrojů - 2500,-příspěvěk!

Pragma - personální agentura

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 25 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- čištění lisovacích nástrojů - lehká manuální práce

Požadujeme:
- nenáročná práce
- min. vyučen
- práce ve 3 směnném provozu - Po-Pá - R+O+N

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat 160,-/hod
- možnost přesčasů - BONUS 1 000,-
- příspěvek na ubytování nebo cestovné 2500 Kč
- týdenní zálohy
- přijímací řízení bez zkoušek a bez testů

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 551 :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3765061  Datum zveřejnění: 17.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21 000 - 25 000 EUR/měsíc