Kontrola kvality dílů s nástupem Ihned a ubytováním Zdarma - až 28 000 Kč

Pragma - personální agentura

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 120 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Díky Vaší práci se zmetky a nepovedené kusy automobilových dílů nedostanou do oběhu.
- Vizuální kontrola stabilizátorů a pružin s následným tříděním.
- Práce v moderních, čistých halách a dobrém kolektivu.
- 3 směny - 8h

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Výdělky 140 - 150 Kč/hodina (základ 130 + diety a příplatky)
- Nadstandartní ubytování v pěkném penzionu zcela ZDARMA
- Svozy do práce a zpět z ubytování ZDARMA
- Týdenní zálohy samozřejmostí
- Nepřetržitá podpora ochotné koordinátorky a celého týmu

Informace o náboru

Odpovídáme ihned! Pro nejrychlejší komunikaci volejte na číslo +420 734 752 999. Promluvíme si o nabízené pozici a domluvíme se na termínu přijímacího řízení. Děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Kontrola kvality dílů automobilového průmyslu, kontrola všech předních značek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3765392  Datum zveřejnění: 17.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 000 - 1 120 EUR/měsíc