Horizontař CNC, 38.000 Kč

Pragma - personální agentura

Místo práce
Uničov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- seřizování a obsluha konvenčních i číslicově řízených obráběcích strojů při frézování, hoblování, obrážení, protahování nebo protlačování části strojů i součástí
- frézování plochých a skříňových součástí, osazení, vybrání, drážek, rybinových tvarů, vaček, ozubení i závitů na konzolových frézkách, portálových a jednoúčelových frézkách
- používání výrobní dokumentace
- příprava nástrojů a správné upnutí obrobku

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 38.000 Kč
- příspěvek na ubytování i pro zájemce ze SR
- nástup možný ihned

Informace o náboru

Volejte kdykoliv na tel. +420 730 155 362

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírensko-metalurgická společnost, světově uznávaný výrobce kolesových rypadel, dodavatel komponent těžkého strojírenství,

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU, obor obráběč kovů
- znalost systému Sinumerik, Heidenhain
- praxe
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat 12 hodin

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3784191  Datum zveřejnění: 10.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 40 000 Kč/měsíc