Skladník VZV - 28 000,- jen ranní směna! jeřábnický + vazačský průkaz! Nástup ihned (Ref. č.: Luc.)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 28 000 Kč/měsíc24000-28000,- Kč :)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manipulace a skladování materiálu - nakládka a vykládka vozů, manipulace s materiálem po výrobní hale
- obsluha VZV a další manipulační techniky

Požadujeme:
- platný jeřábnický a vazačský průkaz!
- průkaz VZV - povolení na řízení min. 5 tun!
- práce pouze na ranní směnu - 8hod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé finanční ohodnocení - od 150,-/hod.
- příspěvek na ubytování 2 500,- měsíčně, nebo příspěvěk 2 500,- cestovné! :)
- týdenní zálohy
- nástup IHNED!
- místo výkonu : PROSTĚJOV

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 551 :)

Informace o náboru

Hledáme šikovné skladníky s jařábnickým a vazačským průkazem!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3790417  Datum zveřejnění: 18.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 000 - 28 000 Kč/měsíc24000-28000,- Kč :)