Reagujte bez životopisu

Vývojový pracovník (materiálový specialista)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Břidličná, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:
• Řešit zadané vývojové a inovační projekty materiálové povahy v rámci schválené strategie
• Využívat zavedené technologické postupy a podílet se na jejich inovacích
• Komunikovat se zástupci obchodu trendy v produktovém portfóliu
• Aktivně se účastnit komunikace se zákazníky s cílem ověřovat nové materiálové trendy, podílet se na vhodné aplikaci dodávaných produktů
• Spolupracovat s vybranými vysokými školami a výzkumnými ústavy
• Sledovat vývoj nových technologií v souvislosti s novými materiálovými vlastnostmi materiálů, ověřovat možnosti jejich zavedení
• Doporučovat vhodné přístrojové vybavení pro komplexní funkci VaI centra

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• Zajímavou a kreativní práci, při které je možné uplatnit jak znalosti, tak nápady
• Pevné zázemí stabilní firmy se silným know-how v oblasti VaI
• Benefity - mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní připojištění až 500, Kč, závodní jídelna, příspěvek na dopravu, odměna za přítomnost na pracovišti, náborový příspěvek 25 tis Kč, sportovní a kulturní akce, bazén

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme?
• VŠ technického směru – materiálové inženýrství, fyzika kovů
• Praxi v oboru studia materiálových vlastností hliníkových slitin v oblasti lití a tváření
• Schopnost aktivně komunikovat v angličtině
• Prezentační dovednosti
• Zájem o iniciativní a týmovou práci v oblasti Vývoje a Inovací
• Vhodné pro absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3932911  Datum zveřejnění: 3.7.2020