Reagujte bez životopisu

Práce opravdu pro každého,nástup ihned,ubytování Prostějov (sapl.)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
160 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obsluha úseku výrobní linky - výroba pružin a stabilizátorů
(vkládání do stroje a jeho vyjmutí)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda 160 Kč/hod.
- Zajištěné ubytování (možnost se ubytovat ihned) nebo příspěvek na dopravu 2500 Kč
- možnost záloh
- Možnost přesčasů
- Mzda i v hotovosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

- Práce je vhodná pro každého, kdo má zájem opravdu pracovat

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4215209  Datum zveřejnění: 16.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 160 Kč/hod.