Klempíř - Milevsko - 200 Kč/hod + příspěvek! (pati.)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Milevsko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
200 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provádí ruční a strojní zpracování a spojování tenkých plechů a zhotovuje z nich výrobky
Obsluhuje a seřizuje jednoúčelové stroje a přípravky na výrobu potrubí
Zhotovuje tvarové díly a jiné výrobky dle technické dokumentace
Zhotovuje kruhové oblouky falcováním a bodováním
Stehuje a svařuje výrobky z kovových materiálů a jejich slitin obloukovým svařováním tavicí se elektrodou v aktivním plynu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda 200 Kč/hod
Příspěvek 3000 Kč na dojíždění
Dlouhodobá spolupráce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Střední odborné vzdělání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4327524  Datum zveřejnění: 9.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 200 Kč/hod.