Reagujte bez životopisu

Operátor CNC strojů - 250 Kč/hod! - Nábor z celé ČR Milevsko (Nell.)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Milevsko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
250 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha 3-5 osých CNC obráběcích strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda 250 Kč/hod
Stabilní společnost
Příspěvek na dojíždění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Vyučení v oboru nebo praxe na obdobné pozici
Znalost řídících systémů Siemens, Heidenhain - základy programování výhodou
Praxe v soustružení a frézování na klasických strojích
Znalost čtení výkresové dokumentace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4336494  Datum zveřejnění: 20.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 250 Kč/hod.