Reagujte bez životopisu

Automechanik 212 Kč/hod Kopřivnice (Nell.)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
212 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● Montáž vozidel dle výkresové dokumentace a dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku
● Používání ručního nářadí, pneumatických utahováků a momentových klíčů

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Mzda 212Kč/hod
● Příspěvek na ubytování či dopravu 2000 Kč
● Příspěvek na stravu
● Jednosměnný ranní provoz (1-2x do týdne prodloužené směny)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

● Vyučen v oboru automechanik nebo praxe na stejné pozici
● Čtení technické dokumentace v PC
● Výhodou - praxe v oboru, jeřábnický průkaz, ŘP sk. C
● Základní ovládání PC

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4337597  Datum zveřejnění: 21.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 212 Kč/hod.