Reagujte bez životopisu

Programátor 35 000 - 50 000 Kč Přerov (Nell.)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Přerov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● Naši vývojáři se starají o vývoj a rozvoj Informačního systému KARAT a zavádí informační systém u zákazníka – tzv. implementace

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Skvělé platové ohodnocení! - mzda 35 000 - 50 000 Kč
● Pravidelná školení – skvělá školení pod vedením dlouholetých profíků, vlastní vzdělávání, předávání zkušeností s kolegy
● Dostaneš firemní notebook a telefon
● Získáš stabilní zaměstnání
● Flexibilní pracovní doba
● Poznáš úspěšné a inspirativní lidi - pracujeme pro špičkové firmy a k jejich vedení a majitelům máme mnohdy opravdu blízko
● Jiné bonusy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

● Spolehlivost a schopnost týmové i samostatné práce
● Analytické, logické myšlení
● Základní znalost relačních databází a jazyka SQL

Výhodou je:
● znalost databázového serveru MS SQL
● praxe (i studentská) v oboru informačních systémů
● zkušenost s projektově řízenou prací v týmech
● znalost firemních procesů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výhodou je:

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4340758  Datum zveřejnění: 24.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc