Country manager - zavedenie novej značky na trh

Praha Music Center spol. s r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 2 000 EUR/mesiac1000EUR základná mzda a pohyblivá zložka v rozsahu do 1000EUR podľa plnenia úloh a dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozbehnúť nové značky na slovenskom a maďarskom trhu
• Budúci rozvoj s novými značkami
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí - akvizícia
• Vypracovanie ponúk, príprava podkladov, vedenie jednania
• Správa cenníkov kľúčovým zákazníkom
• Predkladanie návrhov zmlúv a obchodných podmienok nadriadenému
• Spracovanie forecastov, dohodnutie marketingovej podpory
• Poradenstvo pre zákazníkov
• Úzka spolupráca s marketingovým, distribučným a logistickým oddelením so sídlom v Prahe

• Spoluzodpovednosť za uvedenie novej značky na trh
• Neformálne pracovné prostredie
• Osobný prístup a pohodovú atmosféru
• Stabilné zamestnanie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie s podielom z úspechu
• Zamestnanecké benefity (stravné lístky, príspevok na jazykový kurz Anj, príspevok na kartu Multisport, 2 dni voľna naviac, zamestnanecké zľavy na produkty)

Požiadavky na zamestnanca

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á:
• Rád/a prijíma nové výzvy a má silného obchodného ducha
• Má komunikačné schopnosti, vie vyjednávať a doťahovať veci do konca
• K práci pristupuje aktívne, zodpovedne a dôsledne
• Orientuje sa na výsledok, je samostatný a odolný voči stresu
• Rád/a cestuje a riadi auto
• Dorozumie sa anglicky a maďarsky

veľkoobchod s hudobnými nástrojmi a profesionálnou audiotechnikou

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3742851  Datum zveřejnění: 20.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiac1000EUR základná mzda a pohyblivá zložka v rozsahu do 1000EUR podľa plnenia úloh a dosiahnutých výsledkov