Praha Vaccines a.s. (Farmaceutický laborant)

Praha Vaccines a.s.

Místo práce
Kostelec nad Černými Lesy, Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Termín nástupu
By agreement
Mzdové podmínky (brutto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice

• Plánování, provádění a vyhodnocování testů kontroly jakosti, in-proces kontroly, monitoringu prostředí • Plánování a provádění validací analytických metod, jejich revalidace a mezilaboratorní přenosy • Spolupráce při kvalifikaci a validaci přístrojů, zařízení a objektů • Vyhodnocování a provádění analytických výpočtů • Vedení laboratorní dokumentace včetně SOP • Podílení se na zavedení procesu výroby inaktivované vakcíny proti dětské obrně

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

• Mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici • Smlouvu na dobu neurčitou • Příspěvek na dopravu • Svozové autobusy • Příspěvek na stravování • Příspěvek na penzijní připojištění • Životní pojištění • 5 týdnů dovolené • Sick-days • Jazykové kurzy • Fyzioterapie Tato pozice není úplně pro Vás, ale znáte někoho, komu by vyhovovala lépe? Doporučte nám svého známého a získejte lákavou finanční odměnu! Více informací na tel. +420 778 451 132

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání s biologickou, biochemickou, chemickou či zdravotní specializací • Zkušenost s laboratorní prací v mikrobiologické, chemické, serologické nebo virologické laboratoři • Výhodou znalost GMP požadavků a prostředí farmaceutického průmyslu • Samostatnost, spolehlivost, analytické a procesní myšlení • Ochota pracovat v čistých prostorech a ve směnném režimu • Komunikativní znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Praha Vaccines a.s., člen skupiny Serum Institute of India Pvt. Ltd., hledá pro nově rozbíhající se výrobu vakcín nové zaměstnance. Staňte se součástí skupiny, která je celosvětově největším výrobcem vakcín na světě. V rámci lokality Bohumil u Kostelce nad Černými lesy budete pracovat pro silnou společnost, jejíž vakcíny jsou akreditovány WHO a používány ve více než 170 zemích světa.
ID: 3316752  Datum zveřejnění: 22.2.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: By agreement