Data Specialist

Praha Vaccines a.s.

Místo práce
Kostelec nad Černými lesy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice

  • Zodpovědnost za zajištění a správnost a dostupnost dat o procesech
  • Vedení a koordinace sledování procesu pro procesní parametry a kvalitativní atributy mezi odděleními a procesy
  • Statistické vyhodnocování dat a nastavení opatření
  • Koordinace řešení nestandardních situací a procesů
  • Podílení se na řešení CAPA, změnových řízení, odchylek a validacích
  • Plánování, návrh a vyhodnocování procesních testů

Požadavky

  • Ukončené VŠ vzdělání (ideálně farmaceutické nebo chemické)
  • Zkušenosti z výrobní společnosti na obdobné pozici
  • Dobrá znalost statistických metod a statistických nástrojů
  • Základy programování (ideálně Python, JAVA, VBA apod.)
  • Znalost QbD výhodou
  • Komunikativní AJ

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na dopravu
  • Svozové autobusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick-days
  • Jazykové kurzy
  • Fyzioterapie

Tato pozice není úplně pro Vás, ale znáte někoho, komu by vyhovovala lépe? Doporučte nám svého známého a získejte lákavou finanční odměnu! Více informací na tel. +420 778 451 132.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Praha Vaccines a.s., člen skupiny Serum Institute of India Pvt. Ltd., hledá pro nově rozbíhající se výrobu vakcín nové zaměstnance. Staňte se součástí skupiny, která je celosvětově největším výrobcem vakcín na světě. V rámci lokality Bohumil u Kostelce nad Černými lesy budete pracovat pro silnou společnost, jejíž vakcíny jsou akreditovány WHO a používány ve více než 170 zemích světa.
ID: 3493965  Datum zveřejnění: 17.9.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.