Hlavná účtovníčka - veľmi slušné platové podmienky

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ihneď/dohodou
2 200 - 2 500 EUR/mesiacpodľa skúseností uchádzača - radi prediskutujeme a zohľadníme Vaše požiadavky, fix od 2200 Eur + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre silnú medzinárodnú nemeckú spoločnosť hľadáme kandidáta na pozíciu Hlavnej účtovníčky/ Hlavného účtovníka.
Hlavná účtovníčka sa po dlhých rokoch kvalitnej práce, za ktoré sme jej vďační, rozhodla pre zmenu.
Tím je stabilný, človek na tejto pozícii sa zodpovedá finančnému riaditeľovi, s ktorým komunikuje v anglickom alebo nemeckom jazyku.
Mzdy rieši externá firma, s ktorou úzko spolu s personálnym oddelením komunikuje.
Výkon práce je v centrále firmy v Petržalke kde priamo riadi a hodnotí svoj tím pozostávajúci z 3 účtovníčiek, tento tím je stabilný.
Spoločnosť má aj 5 pobočiek v rámci Slovenska. Na každej pobočke je pomocná účtovníčka/ fakturantka, ktorú riadi po stránke odbornej.
Nesie zodpovednosť za mesačné a ročné účtovné závierky celej firmy.
V plnej miere riadi komunikáciu s daňovým úradom a rieši daňové podania.
Komunikuje s audítormi a mzdovými poradcami, pripravuje podklady pre audit.
Schvaľuje, kontroluje a usmerňuje tok denných platieb vo firme - úzka spolupráca s obchodníkmi ohľadom platieb (zálohových, blokovaných, urgentných).
Schvaľuje režijné a majetkové faktúry (formálne a čiastočne vecné).
Odosiela mesačné štatistiky štatistickému úradu a NBS.
So svojím tímom spracováva Intrastat hlásenia.
Vypracováva, aktualizuje a dohliada nad dodržiavaním vnútropodnikových účtovných smerníc,
Vedie pokladne CZK, vedenie cenín.
Je súčasťou najvyššieho vedenia spoločnosti a spolupodieľa sa pri tvorbe ročného plánu celej spoločnosti.

- veľmi uspokojivé platové ohodnotenie v závislosti od Vašich pracovných skúseností od cca 2200 Eur - v prípade väčších skúseností - platové ohodnotenie radi prediskutujeme a zohľadníme!,
- možnosť odborného, kariérneho a platového rastu - priebežne,
- práca pre modernú silnú stabilnú nemeckú spoločnosť s medzinárodným pôsobením,
- v prípade pozitívneho hospodárskeho výsledku firmy poskytujeme všetkým našim zamestnancom odmeny v podobe 13. a 14. platu,
- 2 dni plne hradenej dovolenky nad rámec zákona,
- stravné lístky v sume 4,00 Eur / deň (z toho sa zamestnancovi strháva len 1 Eur), v prípade nadčasov sú stravné lístky zdvojnásobené,
- zaujímavé Teambuildingové aktivity,
- otvorená a hlavne rýchla a pružná komunikácia naprieč celou firmou,
- možnosť bezplatného ubytovania,
- poskytujeme dochádzkový bonus v prípade, že to máte do Bratislavy nad 30 km vo výške 50-100 Eur mesačne,
- bohatý sociálny program (príspevky pri narodení dieťaťa, významných životných jubileách, za odpracované roky a podob.),
- možnosť jazykového vzdelávania.

Diskrétnosť je pre našu prácu kľúčová a považujeme ju za samozrejmosť!
Preto prosím neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť ohľadne akýchkoľvek informácii, v prípade, že pracujete aj po Vašej pracovnej dobe.

1. kolo pohovoru vieme zrealizovať aj prostredníctvom skype rozhovoru.
2. kolo je pre užší okruh uchádzačov priamo vo firme aby ste mali možnosť spoznať budúce pracovisko.

Kontakt:
0948/ 908 777
[email protected]

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Vaše Curriculum Vitae na email: [email protected].

Váš záujem si vážime a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je veľká silná nemecká spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a cenným know-how, ktorá má 5 pobočiek v rámci Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- aktuálny prehľad v účtovných a daňových predpisoch SR,
- vzdelanie ekonomického zamerania,
- komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je dôležitá keďže nadriadený nie je Slovák, prípadne ochota sa rýchlo zdokonaliť v jazyku - ponúkame aj jazykové vzdelávanie,
- skúsenosti z ekonomickej oblasti min. 3 roky.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3673404  Datum zveřejnění: 20.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 200 - 2 500 EUR/mesiacpodľa skúseností uchádzača - radi prediskutujeme a zohľadníme Vaše požiadavky, fix od 2200 Eur + 13. a 14. plat