Reagujte bez životopisu

Stavebný pracovník - pomocné práce - od 2 200 EUR/netto

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Frankfurt nad Mohanom, Nemecko
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na rôzne pomocné stavebné a výkopové práce pre nemeckú spoločnosť, ktorá je dodávateľom pre Deutsche Telekom.
Pracuje sa v tímoch kde je zabezpečené kompletné zaučenie a nie je potrebná znalosť nemeckého jazyka.
Práca je v exteriéri aj interiéri.
Pracuje sa 10 hodín denne s 1 hodinovou prestávkou na obed.
Pracovná sezóna je každý rok od 1.3. do 15.12.
Samozrejme je možnosť dohodnúť sa na turnusoch v prípade záujmu ciest domov.
Pracuje sa štandarnde od pondelka do piatku.
V prípade záujmu je možné pracovať aj v sobotu za zvýšenú hodinoú sadzbu podľa Zákonníka práce. V nedeľu sa nikdy nepracuje.

Radi príjmeme aj celé zohraté pracovné skupiny.

- plne hradené ubytovanie,
- nie je nutná znalosť nemeckého jayzka,
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu, NIE je to zmluva s pracovnou agentúrou ale priamo so slovenským zamestnávateľom,
- platové ohodnotenie 2 200 - 2 500 v čistom,
- možnosť privyrobiť si navyše každú sobotu.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám informácie o Vašich skúsenostiach na email [email protected].

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č. 0948/ 908 777.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je stabilná, dlhoročne pôsobiaca spoločnosť, ktorá je dodávateľom pre Deutsche telekom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem pracovať manuálne,
- spoľahlivosť,
- dochvíľnosť,
- príležitosť aj pre ľudí bez skúseností.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4078364  Datum zveřejnění: 10.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac