Servisný technik - zabezpečíme ubytovanie aj automobil na súkromné účely

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Od 1 100 EUR/mesiac- 1 100 - 1 800 EUR/mesiac+ každý mesiac bonus (už od 1.mesiaca, možnosť až 10% zo základnej mzdy navyše), + % od výkonu po skúšobnej dobe (možnosť až 20% zo základnej mzdy navyše), - bližšie vysvetlíme systém odmeňovania na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vážení uchádzači,

s radosťou do nášho tímu servisných technikov hľadáme kolegu do Prahy.
Radi zaučíme nových kolegov, ktorí majú relevantné vzdelanie alebo skúsenosti.
Väčšinou sa pracuje v dvojiciach takže je u nás silná podpora pri zaúčaní.

Hlavná náplň práce je servis výťahov v priedelenej časti Prahy (ubytovanie, ktoré Vám zabezpečíme sa samozrejme budeme snažiť prispôsobiť pridelenej lokalite).

Pracovná doba: 7,00 - 15,30 hod.

Po skúšobnej dobe je možnosť pohotovostnej služby, ktorá je samozrejme nadštandardne platená. Pohotovostná služba je cca 1x za mesiac a je vhodná výlučne pre zaškolených pracovníkov. Spočíva v tom, že ste v noci na telefóne a v prípade havarijnej situácie urýchlene vycestujete vyprostiť osoby z výťahu

V rámci práce je nutné sa presúvať autom za zákazkami v rámci prideleného regiónu.

- nové auto aj na súkromné účely,
- nový Iphone aj na súkromné účely,
- možnosť zabezpečiť alebo finančne prispieť na ubytovanie,
- práca s najmodernejšími technológiami,
- príspevok na šport/relax (karta MultiSport) v sume 500 Eur/rok,
- príspevok na DDS nad rámec zákona,
- ročný bonus,
- odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie.,
- možnosť kariérne rásť na pozíciu revízneho technika alebo šéfa tímu servisných technikov,
- v prípade úspechov pri odbornom vzdelávaní je možné postúpiť na pozíciu špecialistu na riešenie odborných problémov, ktorý pomáha riešiť špecifické problémy iným servisným technikom.

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Vás!

Zašlite nám prosím čím skôr Váš životopis na email [email protected] a uveďte do emailu, že máte záujem o lokalitu pracoviska: Praha.

V prípade, že nie ste priamo v Prahe, pohovory môžu prebiehať aj online.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č. 0948/ 908 777.

Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Moderná švajčiarska spoločnosť s vysokou pridanou hodnotou a najmodernejšími technológiami, ktorá patrí k významným svetovým lídrom vo svojom segmente.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- hľadáme ľudí, ktorí majú skúsenosť so servisom strojov, zariadení rôzneho zamerania.....nemusíte mať skúsenosť konkrétne s výťahmi,
- odborná spôsobilosť: § 21 vyhl. 508/2009 Z. z. je pre nás dôležitá /ak ju nemáte, môžete sa zapojiť do výberového procesu aj bez nej ale následne je nutné si ju rýchlo zabezpečiť/,
- § 18 dokážeme vybaviť,
- záujem o elektroniku a moderné technológie,
- schopnosť jasne komunikovať so zákazníkom,
- záujem sa neustále vzdelávať,
- aktívny vodič.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4208886  Datum zveřejnění: 22.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac