Reagujte bez životopisu

Kontrolór

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Martin, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
950 - 1 300 EUR/mesiacPlatové ohnodnotenie časom rastie a jeho nastavenie záleží od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu úspešného rastu spoločnosti hľadáme do nášho tímu kolegu
na pozíciu Kontrolór - špecialista.

Pracujeme v 2 smennej prevádzke.

Náplň práce:

- samostatne vykonáva vstupnú, výstupnú a medzioperačnú kontrolu a vedie záznamy o tejto kontrole do technickej dokumentácie, analyzuje príčiny nedostatkov a navrhuje opatrenia na ich odstránenie,
- pripravuje a vykonáva 3D merania meracím strojom, vyhodnocuje a analyzuje výsledky meraní, navrhuje riešenia prípadných nedostatkov, samostatne vypracováva protokoly z meraní podľa požiadaviek zákazníkov,
- vykonáva označovanie skontrolovaných výrobkov,
- spracováva návrhy protokolov o nepodarkoch, dodávateľských reklamáciách a odberateľských reklamáciách,
- predkladá návrhy na reklamácie na dodávateľov,
- archivuje technickú dokumentáciu vyexpedovaných výrobkov a záznamy o vykonaných kontrolách.

- práca pre stabilnú spoločnosť, ktoré neustále rastie a rozvíja svoje aktivity,
- otvorená priateľská atmosféra v spoločnosti,
- priestor pre odborný, platový aj kariérny rast,
- pravidelné teambuildingové aktivity,
- pružná komunikácia vo firme a priestor pre vlastné nápady na zefektívnenie procesov.

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Vás v našom tíme!

Zašlite nám prosím čím skôr Váš životopis na email [email protected].
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č. 0948/ 908 777.

V prípade, že ste si nie istý či je práca pre Vás vhodná, môžeme si dohodnúť obhliadku pracoviska.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je úspešná, dlhoročne pôsobiaca, strojárska spoločnosť, ktorá za posledné obdobie zaznamenala významný rast a preto rozširuje tím svojich pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- uprednostňujeme uchádzačov so skúsenosťami na obdobnej pozícii,
- v prípade však, že nemáte skúsenosti ale máte vzdelanie so strojárskym zameraním - vieme Vás zaškoliť.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4212741  Datum zveřejnění: 11.2.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac