Učitel angličtiny nebo španělštiny

Pražské vzdělávací středisko - jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

Místo práce
Učňovská 100/1, Praha 9, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
1.9. 2019
Mzdové podmínky (brutto)
400,- Kč/ 45 min

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staň se jedním z nás a získej ten pocit, že Tvá práce je tím, co tě skutečně baví a že je správně odměněná! (400,- Kč/ 45 min)

Snažíme se o atraktivní výuku, kde udržujeme příjemnou atmosféru v našich hodinách. Své hodiny pravidelně doplňujeme o různé nápady na zlepšení výuky, se studenty si zahrajeme společenské hry, uděláme společný výlet, nebo návštěvu galerií, či zajímavé výstavy. Prostě plně se věnujeme svým studentům, kteří jsou motivovaní a chtějí získat nadprůměrné znalosti. Můžete se těšit na nejlepší léta své kariéry!

Nezabýváme se nadměrnou administrativou, naopak se snažíme zavádět do hodin stále lepší moderní technologie.

Požadujeme:

- ukončené vysokoškolské vzdělání s pedagogickým zaměřením
- jazykovou zkoušku z příslušného cizího jazyka na úrovni C1, případně CAE, TEFL
- příjemně naladěného jedince, co umí předávat pozitivní náladu
- osobu, co zvládá stres a umí se zapojit do kolektivu
- čistý trestní rejstřík

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- zajímavou práci s mladými studenty
- rodinnou atmosféru
- prostor pro Vaše nápady
- v podstatě žádnou administrativu
- prima partu učitelů, jako Vaše kolegy
- společné akce, výlety, posezení, bowling
- výborné finanční ohodnocení
Benefity: Karta MultiSport, Sick day - 1 den, možnost občerstvení v místě pracoviště.

Zašlete nám prosím pomocí odpovědného formuláře Váš životopis v českém jazyce, nejlépe s aktuální fotografií a také motivační dopis.

Pracovní smlouva je na dobu určitou, s následným prodloužením na dobu neurčitou.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ukončené VŠ vzdělání s pedagogickým zaměřením

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Španělský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativní, vstřícný, s přirozenou autoritou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Specifickým zaměřením školy je jazyková a odborná příprava zahraničních uchazečů ke studiu na českých vysokých školách. Příprava je realizována prostřednictvím různých kurzů češtiny pro cizince a kurzů přípravy k přijímacím zkouškám a studiu na vysokých školách v České republice.
ID: 3590550  Datum zveřejnění: 31.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 400,- Kč/ 45 min