Strojník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Žilinský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost se specializuje na provádění zemních prací, skrývek, demolic a odstraňování staveb, skládkování a ukládání zeminy včetně nakládání s odpadem stavebního charakteru (vyjma odpadu nebezpečného ) - ukládání, recyklace atd. a provozování nákladní dopravy sklápěcími vozy a soupravami, hledáme vhodné kandidáta na pozici Strojníka.

Náplň práce:
• Obsluha stavebních strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práce v české stabilní společnosti
• Zajímavé platové ohodnocení
• Diety 165,-/den
• Působnost: celá ČR – ubytování zajištěno

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Firma se specializuje na provádění zemních prací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Výuční list
• Praxe – 3 roky
• Zkušenost s rypadly (kolová, pásová)
• Zkušenosti s demolicí výhodou
• Zodpovědnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2487058  Datum zveřejnění: 23.3.2016