Personální konzultant/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budeš dělat?

• tvořit inzeráty a zároveň je vkládat na pracovní portály
• aktivně vyhledávat v databázích a selektovat přijaté životopisy
• vést telefonické pohovory s vybranými kandidáty
• administrativní práci (reporty, maily apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• práci v perspektivním oboru, který dává smysl – pomáháme s náborem zaměstnanců a s rozvojem firem, máš možnost získat cenné zkušenosti a přehled o pracovním trhu
• moderní podkrovní kanceláře v centru Prahy nedaleko Náměstí Míru
• práce na DPP v mladém přátelském kolektivu
• plánovaní práce týden dopředu – do práce jdeš právě ty dny, které ti vyhovují podle rozvrhu
• firemní akce, které stojí za to
• o tvých nápadech a inovacích se u nás diskutuje
• nástup možný ihned nebo dohodou
• nástupní plat 80 Kč/hod + odměny za zpracovanou pozici

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsi student VŠ nebo maminka na mateřské dovolené? Láká tě oblast personalistiky a HR, ale nemáš v ní zkušenosti? Tak pojď pracovat k nám do PŘEDVÝBĚR.CZ!
Jsme ryze česká personální společnost, která působí na trhu 8 let, rozvíjí se a rozšiřuje svůj tým, a proto hledáme právě TEBE na pracovní pozici personální konzultant/ka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• student VŠ/ maminka na mateřské dovolené
• komunikativnost
• aktivní, zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
• znalost práce na PC na dobré úrovni
• praxe s komunikací po telefonu velkou výhodou
• flexibilita (minimálně 20 h týdně)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2708758  Datum zveřejnění: 2.1.2017