Referent pro zajištění vzorkování.

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední českou průmyslovou kovárnu sídlící ve Zlíně, která se specializuje na výrobu zápustkových výkovků z legovaných, mikrolegovaných, uhlíkových a konstrukčních ocelí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Referent pro zajištění vzorkování.

Náplň práce:

• Tvorba kontrolních plánů, procesních průběhových diagramů a rozměrových protokolů,
• kompletace kontrolní dokumentace ke vzorkování,
• zajištění měření vzorků a jejich odeslání k zákazníkovi,
• vyhodnocování způsobilosti strojů, procesů, měřidel, aj.,
• komunikace se zákazníkem ohledně vzorkování,
• provádění interních auditů, rekvalifikačních zkoušek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Práci ve stabilní a prosperující společnosti se silným zázemím,
• odpovídající platové ohodnocení,
• mimořádné bonusy formou 13. a 14. platu,
• širokou možnost vzdělávání,
• podporu osobního i profesního růstu,
• odborná školení,
• týden dovolené navíc a další benefity v rámci sociálního programu,
• místo výkonu práce: Zlín.

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Středoškolské vzdělání technického zaměření,
• znalost anglického jazyka B1,
• praxe v oblasti kontroly a měření min. 2 roky,
• znalost požadavků v oblasti kvality ISO 9 001, TS 16 949,
• analytické, organizační a komunikační schopnosti, ochotu vzdělávat se,
• dobrou znalost MS Office,
• řidičský průkaz skupiny B,
• schopnost týmové práce, samostatnost a flexibilitu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2730109  Datum zveřejnění: 19.9.2016