Servisní technik – čistící technika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost s celorepublikovou působností se zaměřením na prodej a servis úklidové techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik – čistící technika.

Náplň práce:
• opravy a běžný servis mycích a zametacích strojů převážně u zákazníků

Požadavky:
• SŠ vzdělání nejlépe technického směru nebo SOU (autoelektrikář, automechanik apod.)
• vyhláška 50 §5
• elektrikářské zkušenosti
• ŘP skupiny B
• manuální zručnost
• slušné vystupování
• časová flexibilita

Nabízíme:
• zajímavou pracovní činnost
• HPP
• zázemí stabilní české společnosti s velmi významným podílem na trhu
• mobilní telefon
• školení
• nástup: ihned nebo dohodou
• místo výkonu práce: Praha 10

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 2731637   Datum zveřejnění: 21.9.2016