Finanční analytik/analytička

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední evropskou firmu zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti ICT a fyzické bezpečnosti, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční analytik/analytička.

Náplň práce:

• Finanční controlling a reporting (vnitřní, včetně pobočky v USA a vnější, směrem k mateřské společnosti)
• Zavádět a optimalizovat nové procesy
• Kontrolovat náklady jednotlivých útvarů
• Pracovat s pohledávkami, komunikovat s obchodníky a oddělením Customer Care, případně s dlužníky
• Zpracovávat data z interního systému (Helios Green, Qlik Sense), generovat různé typy reportů, vyhledávat anomálie kdekoliv v systému a řešit je
• Úzce spolupracovat s finančním ředitelem

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Ocitnete se v prostředí prosperující a stabilní evropské firmy s unikátní firemní kulturou
• Budete dělat zajímavou práci s vysokou mírou zodpovědnosti
• Pracovní úkoly budete moci řešit po svém (hodnotíme výsledek)
• Budete pracovat s inspirativními zahraničními kolegy a partnery, angličtinu využijete na denní bázi
• Je tu výborný tým a otevřená komunikace
• Máme motivující odměňování na základě vlastního i týmového výkonu
• Staráme se o sladění pracovního a soukromého života, máme zázemí pro sportovce (sídlíme u cyklostezky) a dětský koutek pro děti zaměstnanců
• Pracujeme v moderním pracovním prostředí
• Investujeme mnoho času a prostředků do rozvoje našich lidí
• Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, přední evropskou firmu zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti ICT a fyzické bezpečnosti, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční analytik/analytička – junior.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Ukončené VŠ vzdělání
• Výbornou znalost MS Office, především Excel
• Osobní zralost, schopnost přijmout zodpovědnost za výsledek své práce
• Spolehlivost, dodržování domluvených termínů a loajalitu (budete pracovat s důvěrnými daty)
• Schopnost dobře a otevřeně komunikovat na všech úrovních uvnitř i vně firmy, sdílet informace
• Chuť učit se a dál na sobě pracovat
• Znalost angličtiny slovem i písmem
• Časovou flexibilitu, především v souvislosti s termíny reportů a závěrek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2732197  Datum zveřejnění: 21.9.2016