Obchodní reprezentant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• návštěvy v nemocnicích, ambulancích a lékárnách včetně vedení databáze
• účast na konferencích a seminářích, včetně účasti při prezentacích výrobků během kongresů, aktivní vedení seminářů a konferencí
• pravidelné schůze s povinností přispívat poznámkami z terénu a o činnosti konkurence
• proaktivně identifikovat aktivity konkurence a potencionální problémy v regionu a hledat řešení
• implementace Sales force excellence a marketingového programu do denní praxe
• realizace objednávek prostřednictvím distributorů nebo přímých dodávek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• práci na HPP
• benefity: automobil i na soukromé použití, notebook, mobilní telefon, příspěvek na podporu imunity, zaměstnanecká sleva na zboží
• zázemí stabilní společnosti s perspektivou osobního růstu v rámci
přátelského a dynamicky se rozvíjejícího pracovního týmu
• předpokládaný nástup: 1/2017
• místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro našeho klienta, nadnárodní rodinnou společnost - výrobce bio kojenecké výživy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní reprezentant.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ resp. VŠ vzdělání
• řidičský průkaz
• praxe výhodou
• zodpovědnost, systematičnost, pečlivost, týmový hráč
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• práce na PC (Windows, MS Office)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2765018  Datum zveřejnění: 13.10.2016