Sales Manager – monitoring vozidel a sofistikovaná řešení pro firemní klientelu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Okres Rakovník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, softwarovou společnost, která se zabývá řešením monitoringu vozidel, snižováním nákladů a zvyšováním výnosů svých klientů, hledáme nového člověka na pozici: Sales manager monitoring vozidel

Náplň práce:
Prodej softwaru a aplikací
Péče o svěřené portfolio klientů, prohlubování spolupráce a budování obchodních vztahů s klienty
Vyhledávání nových klientů a obchodních příležitostí
Analýza trhu a pravidelný reporting
Vedení týmu obchodníků (aktuálně 2 obchodníci)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Práce na HPP
Zázemí a prestiž mezinárodní společnosti s českým zastoupením
Motivující finanční ohodnocení v návaznosti na obchodní výsledky (fix+provize)
Zajímavou, tvůrčí a motivující práci v týmu aktivních, příjemných a schopných lidí
Příležitost uplatnit a rozvíjet své dovednosti
Nástup ihned nebo dohodou
Auto, mobil, notebook
Místo pracoviště: Rakovník (případně Praha Zličín)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

softwarová společnost, která se zabývá řešením monitoringu vozidel, snižováním nákladů a zvyšováním výnosů svých klientů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Profesionální vystupování a schopnost zaujmout klienta
Výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti
Cílevědomost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
Cit pro obchod, orientaci na klienta
Zkušenost na obdobné pozici
Pozitivní přístup k práci, chuť učit se a rozvíjet
Uživatelská znalost práce na PC
Zkušenost s vedením lidí
Zájem o techniku, PC, mobilní aplikace
Výhodou je AJ na dobré komunikativní úrovni (mateřská společnost v zahraničí)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2769030  Datum zveřejnění: 17.10.2016