Finanční účetnictví / controlling - podpora

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, specializující se na diagnostické zobrazování, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční účetnictví / controlling – podpora.

Náplň práce:
• Účtování faktur přijatých, cestovních náhrad, bankovních výpisů, interních dokladů do systému SAP
• Aktualizace a tvorba finančních reportů a podkladů pro účtování (v MS Excel)
• Příprava podkladů a podání přiznání k DPH, kontrolní hlášení
• Příprava podkladů a zpracování účetní závěrky (měsíční, čtvrtletní, roční) a statutární audit
• Správa saldokonta, upomínání neuhrazených pohledávek po splatnosti, řešení zápočtů
• Zpracování statistických reportů pro ČSÚ, Intrastat, Eko-kom atd.
• Správa a tvorba dokumentace v oblasti účetnictví a daní (interní směrnice)
• Práce s treasury systémem, internetbankingem (zadávání plateb, stahování výpisů atd.)
• Koordinace inventury zásob
• Zodpovědnost za plnění svěřených úkolů

Požadavky:
• Znalost SAP výhodou
• Znalost MS Office (úroveň používání funkcí SVYHLEDAT, kontingenční tabulky)
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Schopnost učit se novým věcem
• Samostatnost, spolehlivost, důvěryhodnost, odpovědný přístup, loajalita

Nabízíme:
• Spolupráce na IČO (zkrácený úvazek) - 80 hodin měsíčně, první a druhý týden v měsíci každý den min. na 4 hodiny, pak nemusí být každý den
• Docházka na pracoviště - fyzická přítomnost nutná
• Odměna: 400 Kč / hod.
• Firemní notebook
• Místo výkonu práce - Novodvorská 994/138, Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, specializující se na diagnostické zobrazování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2789479  Datum zveřejnění: 1.11.2016