Programátor SW

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, velkoobchod se stroji, strojním zařízením a vybavením, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátor SW.

Náplň práce:

• Vedení vývoje a zlepšování SW
• Programování v C#
• Informování nadřízeného
• Jednání se zákazníky
• Návštěvy zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Práce v přátelském a výkonném týmu
• Nízká hierarchie
• Pružná pracovní doba
• Možnost služebních cest v rámci EU
• Dobré finanční ohodnocení
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Velkoobchod se stroji, strojním zařízením a vybavením.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požaduje:

• Schopnost programování v C#
• Znalost Interface, CAN-Bus, Profi – Bus
• Znalost technologie vize (obraz, manipulace, filtr)
• 3 roky praxe v programování
• Znalost anglického/německého jazyka
• Znalost automatizace výhodou
• Komunikační dovednosti
• Schopnost pracovat profesionálně a strukturovaně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2819346  Datum zveřejnění: 21.11.2016