Pracovník pro výrobu plastových jímek

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovaného výrobce a dodavatele plastových výrobků pro stavebnictví a ekologii hledáme vhodného kandidáta na pozici: Pracovník pro výrobu plastových jímek (pracoviště Vestec u Prahy)

Hlavní pracovní náplň:

• Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
• Výroba plastových jímek - dělení plastového materiálu, opracování a spojování plastových dílů, kompletace výrobků, obsluha strojů

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zaměstnanecké výhody, benefity
• Mzda vždy a včas
• Čisté kulturní pracovní prostředí
• Práce v zavedené české firmě s 15 letou tradicí
• Možnost osobního růstu
• Vždy korektní přístup
• Místo výkonu práce: Vestec u Prahy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, renomovaného výrobce a dodavatele plastových výrobků pro stavebnictví a ekologii

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naše požadavky:

• Vzdělání v oboru (Technické, stavební, elektrotechnické, strojírenské)
• Jazykové znalosti - Český jazyk - Středně pokročilý (B2)
• Řidičský průkaz B
• Počet let praxe: 2
• Osobnostní předpoklady a dovednosti
• Zručnost, pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2822154  Datum zveřejnění: 5.1.2017