Obsluha CNC strojů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Dvousměnný pracovní režim
• 12 hod pracovní směny (krátký/dlouhý týden)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Perspektivní práci ve stabilní společnosti
• Zajímavé platové ohodnocení
• Možnost profesního a platového růstu
• Tarifní odměňování – 5 platových tříd (možnost výdělku až do výše 31 000Kč + příplatky)
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá neustálým rozvojem technických a technologických systémů a rotačním obráběním kovů na více vřetenných soustružnických automatech, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mechanik, obsluha CNC soustružnických automatů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Plnoletost a čistý trestní rejstřík
• Zdravotní způsobilost
• Schopnost učit se novým věcem
• Praxe či vzdělání v oboru výhodou
• Vzdělání v oboru není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2964007  Datum zveřejnění: 21.9.2017