Plánovač výroby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Teplice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Optimální rozvržení objednávek
• Efektivní vytížení strojů
• Průběžné sledování průběhu zpracování zakázek
• Určení materiálů potřebných pro danou výrobu a sledování skladových zásob
• Stanovení kapacit v souladu s požadavky zákazníků
• Pravidelný reporting
• Velmi úzká spolupráce s jednotlivými odděleními (výroba, péče o zákazníky, logistika, kvalita, finance)
• Spolupráce při optimalizaci procesů
• Prověřování a úprava kmenových dat

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní německé společnosti
• Nástupní plat 30 000 hrubého měsíčně
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Firemní kurzy NJ
• Stravenky
• Měsíční bonus 500 Kč za maximální využití fondu pracovní doby

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost specializující se na výrobu vysoce jakostních hlubokotažných dílů z plastů, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Plánovač výroby.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

společnost specializující se na výrobu vysoce jakostních hlubokotažných dílů z plastů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Analytické myšlení
• Zkušenosti v oblasti plánování výroby
• Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
• Znalost logistických procesů
• Znalost systému TimeLine výhodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3104929  Datum zveřejnění: 16.6.2017