Montér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Kontrola a kompletace materiálu před zahájením instalačních prací
• Montáž výtahu podle metod koncernu
• Spolupráce s dodavateli ostatních prací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí prosperující mezinárodní firmy
• Perspektivní a stabilní zaměstnání
• 1 týden dovolené navíc
• 3 dny zdravotního volna
• Příspěvky na stravování a penzijní nebo životní připojištění
• Benefit vstupu zdarma do sportovních a relaxačních zařízení
• Mobilní telefon iPhone, firemní automobil
• Vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace
• Místo výkonu práce: Liberec nebo České Budějovice

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s více jak 22letou působností na českém trhu hledáme vhodného kandidáta na pozici Montér.

Máte zkušenosti z oboru strojírenství nebo elektrotechniky? Hledáte práci ve stabilní, prosperující mezinárodní firmě s perspektivou profesního rozvoje a kariérního postupu? Pak čtěte dál!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SOU/SŠ v oboru elektro
• Praxe v oboru zdvihacích zařízení výhodou
• Odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6 výhodou
• Řidičský průkaz sk. B
• Osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
• Manuální zručnost, fyzickou zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3114321  Datum zveřejnění: 11.8.2017