Seniorní HR manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení oddělení HR
• Spolupráce na vytváření HR strategie v souladu se strategií instituce a její implementace.
• Mzdové agendy zaměstnanců v souladu s platnou legislativou i interními předpisy
• Inovace a optimalizace procesů týkajících se zpracování pracovně právní dokumentace a mezd zaměstnanců
• Řízení a plánování náboru a rozvoje zaměstnanců
• Tvorba systému odměňování, hodnocení a bonusového systému
• Účast na vytváření firemní kultury
• Jednání s externími organizacemi (agentury práce, úřady práce, spolupracující školy, atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou a náročnou manažerskou pozici ve stabilní a rostoucí výzkumné instituci
• Další vzdělávání a odborný růst
• Zaměstnanecké výhody, systém benefitů (dotované obědy ve vlastní jídelně, 5 týdnů
dovolené, příspěvek na kulturu, sport či vzdělávání ve formě Ticket Multi)
• Příjemnou kancelář a pracovní prostředí, pružnou pracovní dobu
• Nástup možný ihned nebo dle dohody
• Pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
• Nástupní plat: 35-40 000 Kč
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Seniorní HR manažer.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Státní přípěvková organizace

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vysokoškolské vzdělání - výhodou v oblasti personalistiky
• Výborné manažerské, organizační a komunikační dovednosti
• Minimálně 5 let praxe v oblasti vedení HR
• Základní znalost AJ
• Pokročilou znalost MS Office

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3165635  Datum zveřejnění: 21.8.2017