Podpora SW, servisní pracovník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Servisní podpora zákazníkům pro dodaný software, instalace a konfigurace software
• Komunikace se zákazníky (email, telefon, HelpDesk, osobní schůzky)
• Komunikace s programátory - předkládání požadavků zákazníka na změny software, sepsání funkční specifikace
• Kontrola kvality nové funkčnosti, tj. zda odpovídá funkční specifikaci
• Tvorba uživatelské dokumentace, testovacích scénářů a školících materiálů
• Školení zákazníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Samostatnou a odpovědnou práci
• Zajímavé mezinárodni projekty ve zdravotnictví
• Odpovídající platové ohodnocení
• Seberealizace a výhody menší IT firmy jako individuální přístup a jednoduché procesy
• Příjemný pracovní kolektiv
• Pružnou pracovní dobu (možnost práce na Home Office)
• 5 týdnů dovolené, stravenky
• Místo výkonu práce: Praha 10

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem specializovaného software pro zdravotnictví, hledáme nového kolegu na pozici Servisního pracovníka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Ostatní znalosti

Oracle PL/SQL - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně SŠ, VŠ vzdělání v IT oboru výhodou
• Analytické myšlení
• Proklientský přístup, samostatnost, odpovědnost, pečlivost
• Loajalita, flexibilita
• Základní znalost jazyka SQL
• Schopnost sepsat funkční specifikaci výhodou
Znalost AJ na středně pokročilé úrovni

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3166104  Datum zveřejnění: 2.10.2017