Java vývojář ve zdravotnictví

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Programování informačních systémů pro zdravotnictví v jazyce Java EE
• Práce s relačními databázemi SQL
• Návrh architektury nové aplikace a její realizace
• Vývoj aplikační logiky
• Návrh a vývoj GUI
• Schopnost pracovat v týmu
• Alespoň pasivní znalost angličtiny

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci ve stabilní rozvíjející se firmě
• Spolupráci na zavádění moderních vývojových technologií do praxe
• Práci na zajímavých projektech v oblasti zdravotnictví v ČR i v zahraničí
• Vývoj nového software, nikoli opravy starého systému
• Dynamický a přátelský tým spolupracovníků
• Odpovídající finanční ohodnocení
• 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na MHD
• Pracoviště: Praha, 5 minut chůze od metra Skalka (trasa A), možnost práce z domova

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Pro našeho klienta, který se zabývá výhradně vývojem specializovaného programového vybavení pro zdravotnictví, přičemž vychází z dlouholetých zkušeností z práce v tomto oboru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Java vývojář ve zdravotnictví

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s vývojem Java EE aplikací za pomoci nějakého frameworku
• Znalost a zkušenost s webovými službami
• Znalost frameworku Spring a Hibernate
• Znalost Vaadin
• Zkušenost s využíváním návrhových vzorů
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3167470   Datum zveřejnění: 4.1.2018