CRM Konzultant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Sběr a analýza funkčních požadavků – zjišťování potřeb klienta formou rozhovorů, workshopů, analýzou procesů a dokumentů
• Návrh datového modelu a datová analýza integrací mezi systémy
• Customizace řešení na platformě Microsoft Dynamics CRM/D365
• Konzultace s klientem v průběhu celého projektu
• Projektová spolupráce s vývojáři – tvorba a předání zadání na vývojové úpravy
• Školení koncových uživatelů/administrátorů a vytvoření dokumentace
• Běžná podpora klientů při používání CRM systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Účast na zajímavých projektech u významných společností primárně na CZ a SK trhu
• Možnosti vzdělávání a tým zkušených kolegů, kteří rádi poradí
• Motivační platové ohodnocení
• Firemní notebook a mobilní telefon i pro soukromé využití
• Flexibilní pracovní doba
• Po zapracování možnost částečného home office
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected].
Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje konzultace v oblasti podnikového IT prostředí, firemních procesů a dalších služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici CRM Konzultant.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vysokoškolské vzdělání ekonomického/technického směru
• Minimálně 1 rok praktických zkušeností z projektů implementace informačních systémů
• Zkušenost s CRM systémy, ideálně Dynamics CRM/D365, a znalost jazyka SQL výhodou
• Analytické a logické myšlení
• Samostatnost a chuť se učit nové věci
• Dobré komunikační schopnosti
• Komunikativní znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3170282  Datum zveřejnění: 25.8.2017