Mechanik, svářeč - speciální údržba plynovodu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Provádění montáží a oprav potrubních celků - výměny potrubí, armatur
• Provádění přepravy zařízení a materiálu na jednotlivé provozní akce
• Příprava materiálu pro realizaci jednotlivých akcí, včetně atestové dokumentace
• Příprava nářadí, nástrojů, zařízení pro danou akci včetně funkční kontroly a ověření platnosti revizí
• Spolupráce s interními nebo externími dodavateli (defektoskopie, revize atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí úspěšné energetické společnosti
• Nadstandardní spektrum zaměstnaneckých benefitů (pružná pracovní doba, stravenky, příspěvek na volný čas)
• Zaměstnanecký poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení na dobu neurčitou
• Datum nástupu dohodou
• Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice, hledáme kandidáta na pozici Mechanik, svářeč – speciální údržba plynovodu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Výlučný provozovatel přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Odborné vyučení technického typu
• Sváření metodou 111 (obloukové svařování obalenou elektrodou)
• Časová flexibilita, práce je primárně prováděna na liniových stavbách plynovodu mimo dosah základny od pondělí do pátku
• Výhodou - Řidičský průkaz kategorie C, jeřábnický průkaz kategorie D, izolatérský a lešenářský průkaz, průkaz obsluhy motorových pil a křovinořezů
• Výhodou - Osvědčení TIČR pro montáže a opravy vyhrazených plynových zařízení, bod f

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3174092  Datum zveřejnění: 30.8.2017