Operátor skladu – Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijímání zboží, kontrola dodacích listů a dalších dokumentů doprovázejících zboží, ukládání
Kontrola a skladování zboží
Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
Aktualizace údajů o zásobách, vedení záznamů o pohybu zásob a přehledu o zásobách zboží
Kompletace dokladů k expedici, míchání, plnění obalů, tisk a lepení etiket, objednávání přepravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilnou a perspektivní práci v rostoucí české společnosti s 18 – letou tradicí na trhu
Zkrácený úvazek – 6 hodin denně, 8:00 - 14:30 hod
Platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
Proplácení přesčasu
Pracoviště: Praha 9 – Běchovice

Informace o náboru

Pro našeho klienta, českou společnost, dodávající výrobky do oblasti opravárenství, údržby a technického čištění. Velkou pozornost věnuje kvalitě, inovaci i vývoji nových přípravků podle potřeb zákazníků, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Operátor skladu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Stabilní, perspektivní a rostoucí česká společnost s 18 – letou tradicí na trhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. vyučen
OZP – potvrzení o invaliditě – podmínkou
Praxe na obdobné pozici – výhodou ne podmínkou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3180492  Datum zveřejnění: 6.9.2017