Obchodní asistent/ka – vhodné i pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši personální společnost hledáme nové kolegy, či kolegyně na pozici Obchodního asistenta/ky.

Popis pozice:
Vaším hlavním úkolem bude domlouvat obchodní jednání pro naše obchodníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci na HPP i částečný úvazek
• Motivující finanční ohodnocení – fix + bonusy
• Možnost kariérního růstu
• Flexibilní pracovní dobu
• Občerstvení na pracovišti
• Kanceláře na Praze 2

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální společnost.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Zkušenost z aktivního prodeje po telefonu
• Zkušenost s domlouváním obchodních jednání výhodou
• Chuť vést obchodní jednání po telefonu
• Ochotu učit se nové věci
• Tah na branku
• Aktivní a pozitivní osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3182500   Datum zveřejnění: 4.1.2018