Obchodní konzultant v reklamě

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Akvizice nových zákazníků
• Starostlivost o stávající klientelu
• Prezentace portfolia služeb a produktů firmy
• Vedení obchodních jednání u klientů (Čechy nebo Morava) s cílem poptávky/objednávky
• Předání zboží/služeb zákazníkovi

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou, kreativní a samostatnou práci na HPP (možnost i na dohodu nebo IČO)
• Motivující platové ohodnocení (fix + provize z prodeje)
• Vánoční odměny (13. plat) – dle celoročních výkonů
• Služební mobil, PC, k dispozici služební vůz (po zapracování i pro soukromé účely)
• Slevy na vlastní produkty
• Zaškolení a plná podpora v úvodní fázi (zkušení doba – 3M)
• Možnost firmou hrazeného jazykového vzdělávání (dle domluvy)
• Pracoviště: Praha nebo Ostrava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí profesionální a komplexní služby v oblasti designu a grafiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici OBCHODNÍ KONZULTANT V REKLAMĚ

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. SŠ vzdělání
• Praxi na obdobné pozici – výhodou
• AJ na komunikativní úrovni – výhodou
• ŘP sk. B
• Uživatelskou znalost PC (MS Office, internet)
• Časovou flexibilitu
• Ochotu cestovat

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3182936  Datum zveřejnění: 8.9.2017