Manažér nákupu a logistiky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Nakupuje hutní polotovary všeho druhu v CZ ale i v zahraničí.
• Nakupuje různé komponenty
• Nakupuje služby a kooperace
• Zajišťuje přepravní služby tuzemské ale i zahraniční (DHL, TNT, UPS, FEDEX a pod.)
• Spolupracuje s celním úřadem
• Zpracovává hlášení (pomocí systému) pro IntraStat
• Pracuje s interním informačním systémem IFS
• Pracuje na likvidaci faktur – spolupráce s účtárnou
• Práce podle interních předpisů a spolupráce na Systému zajištění kvality podle ISO9001 a AS9100
• Má podřízeného pracovníka, který mimo jiné zajišťuje lokální přepravy a kooperace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní práci na HPP ve velice zajímavém oboru
• Slušné platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
• Mobilní telefon
• Roční odměny cca 40 až 80% mzdy podle hospodářských výsledků
• Příspěvky na stravu cca 60% z ceny – teplá strava zajištěna v podniku
• Příspěvky na penzijní pojištěné cca po jednom roce spolupráce podle interních pravidel
• Příjemné pracovní prostředí a dobrý profesionální pracovní tým.
• Pracoviště: Brno

Informace o náboru

Pro našeho klienta, kvalifikovaného dodavatele především pro letecký a vesmírný průmysl, mikroelektroniku, lékařskou techniku, vakuovou a přístrojovou techniku, mikrovlnné radarové a rádiové systémy jakožto i pro stavbu speciálních strojů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažér nákupu a logistiky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Dodavatel pro letecká a vesmírný průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ÚSO strojní nebo VŠ strojní
• Středoškolské vzdělání – 4 roky praxe v oboru, VŠ vzdělání - 2 roky praxe v oboru
• Znalost v oblasti třískového obrábění, kontroly, technických materiálů a strojírenské technologie
• Znalost čtení strojírenských výkresů
• Řídící a organizační schopnosti
• Praktická zkušenost s vedením pracovního kolektivu – min. 1 rok
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (komunikace s dodavateli)
• Řidičský průkaz skupiny „B“
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet)
• Základní znalosti o provozování systému managementu jakosti
• Samostatnost, flexibilita

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3182944  Datum zveřejnění: 8.9.2017