Pracovník/ce Back Office s italštinou

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kontrola, správa a plánování nákladů
• evidence a kontrola nákladových faktur, reklamace faktur a zajišťování daňových dokladů od dodavatelů
• banka: platby, výpisy, import relevantních položek do rezervačního systému a jejich párování, úzká spolupráce s externími účetními; pokladna
• korespondence s účtárnami a obch. odd. zahraničních i tuzemských dodavatelů, vymáhání pohledávek
• Office Management (opravy, provozní smlouvy – nájmy, pojištění, tel. operátoři, energie; vozový park, pošta, kancel. potřeby, evidence interních smluv, sekretariát)
• příprava smluv a řízení obchodních vztahů s provizními prodejci a tour operátory
• vyjednávání a finalizace smluv se zahraničními hotely a dodavateli služeb
• rozvoj interních databází a manuálů, příprava katalogů, aktualizace firemních dokumentů, správa organizací
• překlady a aktualizace popisů lokalit, hotelových kapacit a služeb na firemním webu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
• dobré finanční ohodnocení
• velmi pestrou pracovní náplň, nejméně polovina práce v italštině
• stravenky

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost specializovanou na nabídky zájezdů do celé Itálie (a především Sardinie), hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník/pracovnice Back Office.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

Společnost specializovaná na nabídky zájezdů do celé Itálie (a především Sardinie).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Italský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oblasti ekonomie/cestovního ruchu
• dobrá znalost italštiny podmínkou (min. B2), angličtina (min. B1), český jazyk (C1)
• pokročilá znalost PC (zejména Excel, Word, Outlook) a aktivní práce s internetem
• zkušenost v podobné administrativě nutností; praxe v cest. ruchu (CA/CK) vítána
• logické myšlení, samostatnost, zodpovědnost
• orientace na výsledek, schopnost dotahovat věci do konce
• příjemné vystupování a kulturní projev
• zaslat motivační dopis nejlépe v italském jazyce, případně anglickém

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3183840  Datum zveřejnění: 11.9.2017