Vedoucí controllingu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Tvorba a implementace kontrolních procesů v oblasti financí a obchodu
• Analýza stávajících procesů na vnitropodnikové úrovni
• Zpracovávání a tvorba reportů na základě požadavků managementu
• Hledání nových zdrojů a možností
• Spolupráce na pravidelných měsíčních a ročních uzávěrkách
• Podílení se na strategickém plánování
• Aktivní komunikace s mateřskou společností v Rakousku
• Úzká spolupráce s účetním oddělením
• Služební cesty do Rakouska

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci v stabilní a přitom dynamicky se rozvíjející firmě s podílem zahraničního kapitálu
• Mzdu odpovídající kvalifikaci s vysoce motivační složkou
• 13. a 14. plat
• 2 dny dovolené navíc
• Služební vůz
• Širokou škálu firemních benefitů
• Místo výkonu práce: Modřice

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je předním dodavatelem prodejních a nápojových automatů, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Vedoucí controllingu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která je předním dodavatelem prodejních a nápojových automatů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ ekonomického nebo technického typu
• Bezúhonnost
• Praxe v podnikové ekonomice
• Velmi dobrá komunikativní němčina (slovem i písmem), angličtina výhodou
• Výborné znalosti MS Office, výhodou jsou znalosti některého z podnikových informačních systémů
• Analytické, řídící a prezentační schopnosti

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3188139  Datum zveřejnění: 14.9.2017