Expediční pracovnice/ík

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Expedice a příjem – příjem a naskladnění zboží, výdej zboží vše pomocí intuitivního systému s dotykovou obrazovkou
• Balení zásilek – balení zásilek pro internetový obchod, průměru o váze 1 kg

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí prosperující a stabilní společnosti s historií 20 let
• Práci na HPP
• Motivující platové ohodnocení
• Vánoční bonusy
• Stravenky
• Penzijní připojištění
• Práci v suchém, teplém, bezprašném prostředí
• Práci v pohodové, přátelské atmosféře, kde si všichni pomáháme
• Místo výkonu: Hradec Králové

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem erotických pomůcek, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici – expediční pracovník

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost, která se zabývá prodejem erotických pomůcek, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici – expediční pracovník.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ukončené středoškolské vzdělání – výhodou ekonomického směru
• Výhodou znalosti práce v účetnictví
• Dobré komunikační schopnosti
• Znalost práce na PC – ideálně psaní všemi deseti, není to podmínkou
• Výhodou praxe v retailovém prodeji nebo internetovém obchodu
• Profil týmového hráče, odolnost proti stresu

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3191985  Datum zveřejnění: 19.9.2017