Frontend Developer – Team leader

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vedení menšího týmu vývojářů, rozhodování o strategii, používaných nástrojích apod.
• tvorba webových aplikací pro nasazení v oblasti řízení tramvajového provozu, řízení městské dopravy, plánování dopravy apod.
• spolupráce v rámci projektového týmu (nové nápady a úžasná softwarová řešení)
• práce převážně na zahraničních projektech (smart transportation, smart cities)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• super kolektiv a příjemné firemní prostředí
• plat a bonusy podle Tvých schopností s možností růstu
• služební auto, notebook a telefon dle vlastní volby
• možnost cestování do zajímavých destinací
• práci, která je vidět – důležité systémy pro tramvajové provozy v Praze, Evropě, i v zámoří
• možnost vložit do projektu svoje nápady
• flexibilní pracovní doba s možností home office
• 25 dní dovolené + sick days
• firemní akce
• místo výkonu práce Praha

Informace o náboru

Spojuje nás nadšení pro tramvajové technologie. Pomáháme městům po celém světě provozovat tu nejlepší tramvajovou dopravu a milionům lidí tak pomáháme dostat se do práce, školy, na rande nebo do hospody.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Nejsme korporát ani startup. Jsme tu už přes 25 let a právě teď rozjíždíme nový tým, do kterého hledáme zkušeného Frontend Developera, ale i několik juniorních developerů.

Pár developerských týmů už tu máme a jsou mezi nimi super lidi, kteří Tě mezi sebe uvítají a během pár týdnů skvěle zapadneš do našeho světa.

A když budeš chtít a Tvoje práce bude dávat smysl, necháme Tě vybrat si i služební auto, třeba ještě během zkušebky. Výběr služebního počítače a telefonu je naprostá samozřejmost. Stejně jako fakt, že pánem svého počítače jsi Ty a ne nějaké IT dept.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• nadšení pro projekt, zájem o nové technologie
• ochotu vyrazit s námi občas i třeba na pár dní na cestu, abys viděl v praxi, jak systémy fungují (jezdíme do Holandska, Anglie, ale občas třeba i do Austrálie – není problém zůstat i pár dní navíc a cestovat)
• zkušenosti s HTML5, CSS3, SCSS/LESS, Vue.js nebo jiným JS frameworkem
• zkušenosti s Material Design výhodou (nebo ochota naučit se)
• zkušenosti s Ruby on Rails (výhodou) nebo PHP
• znalost Gitu
• alespoň základy Linux serveru výhodou
• schopnost experimentovat a přicházet s novými nápady

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3194195  Datum zveřejnění: 16.10.2017